Tak to jest możliwe żeby nie korzystać z wycieraczek podczas deszczu. Wielu osobom wydaje się, że to tylko chwyt marketingowy, ale naprawdę są specjalne środki zwane niewidzialną wycieraczką, które działają i dają niesamowite efekty.

Wybierając takie środki będziemy na pewno bardzo zadowoleni i właśnie o to nam chodzi żeby podczas deszczowej pogody nasza widoczność była o wiele lepsza. Zawsze jest z tym problem. Wycieraczki, które zbierają wodę mają ograniczone pole, dlatego nigdy cała szyba nie jest czysta. Jeszcze gorzej jest na szybach bocznych, bo w pewnym momencie nie za wiele na nich widać.

To, dlatego stosują niewidziana wycieraczkę można sobie pozwolić na nieco więcej bezpieczeństwa i luksus. Do wyboru mamy różnego rodzaju środki, które idealnie się do tego nadają i tylko od tego ile chcemy wydać zależne będzie, co kupimy. Czasami lepiej będzie trochę więcej pieniędzy wydać, bo można na tym wiele zyskać. Wystarczy porównać kilka dostępnych środków chemicznych żeby się o tym przekonać.

Powłoka na szybach

Jeśli wybierzemy niewidzialną wycieraczkę z wyższej półki to mamy tutaj nanotechnologię. To rozwiązanie bardzo nowoczesne, co oznacza, że na pewno będzie skuteczne. Nanotechnologia to cząsteczki ceramiczne, które będą znajdowały się na szybie. Podczas deszczu używanie wycieraczki będzie wtedy zbędne. Środek nie jest tani, ale jeśli go zastosujemy wedle poleceń producenta to przez najbliższy rok nie trzeba będzie się martwić o wycieraczki. Do nowszego samochodu lepszej klasy wycieraczki kosztują bardzo dużo, dlatego opłaca nam się zastosować niewidzianą wycieraczkę tym bardziej, że to naprawdę działa. Bardzo dużo ofert z niewidzianą wycieraczką można znaleźć w sklepie internetowym https://detailingstore.pl/40-niewidzialne-wycieraczki. Tutaj na pewno znajdziemy coś dla siebie i będziemy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie. Wreszcie podczas deszczu nie będziemy się stresować i denerwować, bo wszystko dokładnie dookoła samochodu widzimy. Zobacz też te kosmetyki do auta Shiny Garage