Planując wyjazd na wakacje i poszukując miejsca w którym będziemy mogli odpocząć, a jednocześnie aktywnie spędzić czas, warto zainteresować się pobytem w polskich górach. Jest to kierunek coraz bardziej popularny wśród Polaków. Rodacy zarówno zimą jak i latem tłumnie odwiedzają Tatry, a Zakopane tętni życiem przez okrągły rok.

Na urlopie każdy pragnie zatrzymać się w miejscu, które będzie jak najbardziej komfortowe, a jednocześnie nie będzie znajdowało się na odludziu. Gdzie zatrzymać się podczas pobytu w Zakopanem, aby co wieczór móc udać się na spokojny spacer po Krupówkach? Apartamentu Sienkiewicza 12, zlokalizowane pod tym samym adresem, dedykowane są wszystkich tym osobom, które wymagają dobrych warunków pobytu w spokojnym miejscu, które jednocześnie nie jest oddalone od centrum miasta. W mieszkaniach przy Sienkiewicza 12 udało się w sposób całkowicie unikalny połączyć oba te wymagania. Apartamenty mieszczą się tylko 500 metrów od centrum miasta. W pobliżu obiektu znaleźć można liczne sklepy, lokale usługowe oraz lokalne rozrywki, choćby kolejkę na Gubałówkę. Ponadto w odległości około 1,5 km znajduje się wyciąg krzesełkowy na Halę Szymoszkową, wyciągi na Nosalu, czy też kolej linowa na Kasprowy Wierch.

lotnicze zakopane sienkiewicza

Obiekt składa się z 3 niezależnych od siebie budynków, które zostały połączone garażem podziemnym. W każdym z budynków znajduje się ponad 20 luksusowych apartamentów. Każde z mieszkań w obiekcie Sienkiewicza 12 posiada dedykowane miejsce parkingowe w garażu podziemnym – fakt ten docenią na pewno rodziny z dziećmi. Same apartamenty zostały urządzone w sposób niezwykle gustowny i zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Każdy z nich posiada doskonale wyposażoną kuchnię w której można samodzielnie przygotowywać posiłki. Luksusowa łazienka, a także niezwykle komfortowa sypialnia zaskoczą wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy szczegół aranżacji. Całość dopełniają sprowadzane z Anglii na specjalne zamówienie meble, które wprowadzają klimat luksusu i niebywałego komfortu.

Więcej przeczytasz tutaj: apartamenty Zakopane Sienkiewicza12.pl