Jeśli mówimy o polskich górach to, co nam pierwsze przychodzi na myśl? Oczywiście Zakopane i Tatry. Gór mamy przecież więcej, ale ta miejscowość jest najlepsza z najlepszych i wiele osób się tam pojawia każdego roku. Jak wiele?

Mówimy tutaj o milionach turystów, którzy jadą do miasta. Jedni są tylko jeden dzień, a inni rezerwują miejsca noclegowe i zostają tam na dłużej. W mieście mamy dwie główne atrakcje. Jedna do Krupówki, a druga do Gubałówka. Krupówki to jednak, ale za to bardzo długa ulica. Na niej dzieje się najwięcej mamy tutaj sklepy, karczmy, restauracje, ale również różne stragany i sklepy.

Jeśli będziemy w Zakopanem to najczęściej pierwsze, co robimy to idziemy na Krupówki, a zatem warto będzie się tam udać i sprawdzić, co nam oferują. Gubałówka to góra, na którą można wejść albo wjechać kolejką. Jeśli pogoda jest ładna i mamy dużo czasu to można pokusić się o wejście, a jak nie mamy czasu to lepsza będzie kolejka. Na górze mamy jedzenie, ale mamy również piękne widoki i właśnie dla nich tam wjeżdżamy albo wchodzimy. Można miło spędzić czas, można zjechać po torze grawitacyjnym. Jest tego wszystkiego bardzo dużo na samej górze, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Rezerwujmy apartament w Zakopanem

Wybór apartamentów jest duży, dlatego dla rodzin i dla singli coś się znajdzie. Jednym z takich miejsc, które są przeznaczone dla dużej rodziny albo większej liczby znajomych jest apartament Bursztyn. Składa się z dwóch poziomów, dlatego jest bardzo duży i daje komfort mieszkania dla każdego z nas. Jest wyposażony między innymi w kominek, czyli zimowe wieczory będą magiczne w tym miejscu. Bardzo dobra lokalizacja apartamentu spodoba się wszystkim osobom, które chcą być w centrum wydarzeń miasta Zakopane.

Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia apartamentu i dokładny jego opis to powinien wejść na stronę internetową zakopaneapartamenty.net. Na tej stronie mamy również inne apartamenty w centrum Zakopanego jak i na obrzeżach miasta. Dla każdego się znajdzie coś ciekawego.