Jeśli staramy się o kredyt hipoteczny, a bank cały czas nam odmawia to trzeba sprawdzić, dlaczego tak się dzieje. Bardzo często w młodości popełniamy różne błędy i nie płacimy na czas rachunków za telefon albo nie spłaciliśmy jakiegoś kredytu.

Banki wciągnęły nas na tak zwaną czarną listę i teraz to będzie za nami szło. Niestety, ale kredytu hipotecznego nie otrzymamy, bo bank się na to nie zgodzi. Trzeba będzie postarać się wypisać się z takiej listy aczkolwiek to zajmuje naprawdę sporo czasu i wcale nie jest tanie. Najlepiej będzie skontaktować się z doradcą finansowym, a on powie nam, co dalej należy robić. Sami możemy też to załatwiać, ale jest to czasochłonne. Nie wiemy gdzie się zgłosić i co tak naprawdę zrobić. Jeśli nie będzie nas na tej liście to szanse na otrzymanie kredytu wzrastają. Oczywiście musimy sporo zarabiać i mało wydawać żebyśmy mogli otrzymać pieniądze na swoje konto. U doradcy finansowego możemy się tego wszystkiego dowiedzieć.

Idziemy do doradcy finansowego

Wizyta u doradcy finansowego nie zajmie nam wiele czasu. Jeśli chcemy otrzymać kredyt i mamy z tym problem to warto przynieść ze sobą wszystkie dokumenty. Doradca finansowy będzie wtedy wiedział, o co chodzi i na pewno nam doradzi. Jeśli uda się sprawę wyprowadzić to doradca postara się nam przedstawić taką ofertę z kredytami, jaka może nas zainteresować. Właśnie tutaj możemy wybrać jeden z trzydziestu banków. To oznacza, że w kilka minut możemy wyliczyć sobie wszystkie możliwe kredyty hipoteczne dostępne w największych bankach w Polsce. Warto wybierać takie kredyt, który jest tani i bezpieczny. Będąc u doradcy finansowego nie musimy zajmować się żadnymi wyliczeniami, bo on wszystkim się zajmie.

Wystarczy teraz odwiedzić stronę doradca kredytowy Kraków i umówić się na wizytę. Bardzo szybko dowiemy się jak wygląda nasza sytuacja i co konkretnie da się zrobić. Trzeba mieć nadzieje, że nasza sytuacja nie jest jeszcze taka zła i da się tak zrobić żebyśmy byli bardzo zadowoleni.