Klienci chcą mieć świeże jabłka cały rok, ale nikt się nie zastanawia ile to trzeba pracy żeby taki efekt osiągnąć. Najpierw trzeba będzie jabłka zerwać i zrobić to w miarę szybko. Skupiamy się na jednej odmianie jabłek i jeśli je zrywamy to trafiają do razu do chłodni.

Oczywiście chłodni od razu się nie zamyka, dlatego trzeba się spieszyć żeby zdążyć i żeby jabłka nie zaczęły więdnąć i gnić. Jeśli już mamy wszystkie jabłka to przyszedł czas na zamykanie komory. Trzeba to zrobić sprawnie i szybko, bo wtedy straty będą bardzo małe po otwarciu takiej komory. Problemem w komorze będzie pojawienie się etylenu.

Jeśli etylen rozpocznie swoją produkcję to będzie go coraz więcej i więcej. Nie da się tego zastopować w łatwy sposób. Co powoduje etylen? Na pewno to, że jabłka zaczynają gnić i po otwarciu komory może się okazać, że straty są naprawdę bardzo wysokie i że to przechowywanie nie miało dużego sensu.

Jest na to rada?

Na wszystko znajdzie się sposób, dlatego i tutaj znajdziemy rozwiązanie, które da nam najlepsze efekty. Jeśli jest etylen to znaczy, że potrzebny jest nam środek chemiczny, który będzie zapobiegał jego powstawaniu. Tym środkiem będziemy FruitSmart. Jest to legalny i co ważne Polski środek, który zyskał sobie uznanie wielu osób. Jeśli zdecydujemy się na taki środek chemiczny to na pewno będziemy bardzo zadowoleni. W łatwy sposób można będzie go aplikować do wnętrza komory, co daje nam przewagę nad starymi środkami tego tu. My zrobimy to sami i mamy wtedy pewność, że to będzie działać. Ten środek jest bezpieczny dla przechowywanych jabłek i gwarantuje nam pełen sukces. Świeże jabłka są nam potrzebne żebyśmy mogli na tym zarobić. Klient tego oczekuje i to dostanie. Więcej informacji o wspominamy środku znajdziemy na stronie przechowywanie jabłek przez zimę. Mamy dokładnie opisany skład, dlatego warto tam zajrzeć i się przekonać jak to wszystko wygląda. Bez tego środka chemicznego nie uda nam się przechowywać jabłek w chłodni. To, dlatego warto go sprawdzić, a później zamówić.