Kwiaty są najlepszym sposobem wyrażania uczuć. Mogą one symbolizować pasję i czułość, szacunek i wielkość. Ogromny bukiet poprawi humor, spowoduje szczery uśmiech i zachwyt. Firma „Flora Queen” specjalizuje się w tworzeniu unikalnych bukietów na każdą okazję. Profesjonalni floryści traktują każdy bukietem, wkładając w niego swoją duszę.

Dostawa kwiatów na terenie całej Polski – to specjalizacja naszej firmy. Bukiet zostanie niezwłocznie dostarczony do dowolnego miejsca w kraju, wystarczy złożyć zamówienie na oficjalnej stronie internetowej lub telefonicznie.

·         Do wyboru jest ogromny wybór kwiatów, od klasycznych róż po egzotyczne poinsecje i różnorodne storczyki;

·         Wszystkie kwiaty są świeże;

·         Serwis dostawy działa szybko i dostarcza kwiaty na czas;

·         Możliwe jest wysłanie kwiatów bliskiej osobie poza granicami kraju, nasza firma dostarcza kwiaty do ponad 100 krajów na świecie;

·         Dostawa jest całkowicie darmowa.

Zwięzły bukiet białych róż mało kogo może dziś zaskoczyć, dlatego nasi floryści tworzą wyjątkowe bukiety, które nie mają odpowiedników. Tak łatwo jest przekazać uczucia! Wspaniały bukiet „Różowy karmel” wykonany z delikatnych różowych róż i peruwiańskich lilii zachwyci każdą przedstawicielkę płci pięknej, a wzruszająca kompozycja „Rodzinna miłość” wykonana z białych lilii i gerbery to najlepszy sposób, aby wyrazić uczucie miłości i wdzięczności swojej matce. Unikalna symbioza, niesamowite kombinacje i nieograniczona wyobraźnia – to zasady, którymi kierują się eksperci Flora Queen. Ciągłe promocje i rabaty, bezpłatna dostawa i efektywność stały się „wizytówką” naszej firmy. Rabat cenowy o 10% obowiązuje teraz, nie odkładaj zamówienia bukietu na jutro, pospiesz się, aby uszczęśliwić swoją ukochaną osobę!

W przeddzień świąt noworocznych szczególnie poszukiwane są eleganckie zimowe kompozycje, wypełnione lodowatym powiewem mrozu i pięknem iskrzącego szronu. Bukiety na urodziny, ślub, rocznicę czekają na swoich właścicieli, pozostaje złożyć zamówienie i dokonać płatności za towary. Wysyłka kwiatów Szczecinek jest jednym z bieżących kierunków działania naszej firmy. Tysiące klientów były zadowolone ze wspaniałych bukietów, które dotarły w różne zakątki Polski.